|
|

Prosto z okna kolo 21:30 :)926 odsłon
|
|

Godzina 22:00 ;) Prosto z okna :)890 odsłon
|
|

Tym razem fotka o 1:00 mniejw iecej wykonana :)1210 odsłon
|
|

Okolo 21 :) Bardzo ladnie kolorowane niebo :)904 odsłon
|
|

923 odsłon
|
|

Godzina 1, z okienka :)925 odsłon
|
|

Tez 1 z okienka. W miescie nie ma pradu :)976 odsłon
|
|

Park noca810 odsłon
|
|

Kolejne ujecie w parku797 odsłon
|
|

Amfiteatr Zgorzelecki815 odsłon
|
|

Zgorzelecki Manhatan790 odsłon
|
|

1004 odsłon
|
|

Moon and swet cherry leafes at night664 odsłon
|
|

710 odsłon
|
|

629 odsłon
|
|

673 odsłon
|
|
|
|