|
|

Prosto z okna kolo 21:30 :)949 odsłon
|
|

Godzina 22:00 ;) Prosto z okna :)906 odsłon
|
|

Tym razem fotka o 1:00 mniejw iecej wykonana :)1227 odsłon
|
|

Okolo 21 :) Bardzo ladnie kolorowane niebo :)925 odsłon
|
|

937 odsłon
|
|

Godzina 1, z okienka :)943 odsłon
|
|

Tez 1 z okienka. W miescie nie ma pradu :)994 odsłon
|
|

Park noca827 odsłon
|
|

Kolejne ujecie w parku817 odsłon
|
|

Amfiteatr Zgorzelecki828 odsłon
|
|

Zgorzelecki Manhatan808 odsłon
|
|

1011 odsłon
|
|

Moon and swet cherry leafes at night671 odsłon
|
|

716 odsłon
|
|

635 odsłon
|
|

677 odsłon
|
|
|
|